Mobil Oyunculara Özel Aksesuarlar

Mobil Oyunculara Özel Aksesuarlar

SBS’in akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlardan oyun oynamayı sevenler için geliştirdiği aksesuarlar, oyun keyfini ikiye katlıyor.

İtalya’nın önde gelen mobil aksesuar markası SBS’in oyunseverler için özel olarak geliştirdiği ürünler, Aksoy Bilişim güvencesi ile satışa sunuldu. Akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlarla birlikte kullanılabilen ürünler arasında, oyunları sanal gerçeklik boyutuna taşıyan VR Kit, kablosuz gamepad, oyuncu kulaklıkları ile iOS için HDMI kablo yer alıyor.

VR Kit

Oyunlarda bambaşka bir deneyim sunan sanal gerçeklik gözlükleri ile oyuncular artık üçüncü boyutun içindeler. SBS VR Kit içinde yer alan gözlükler, ekran boyutu 4 inç’ten 6 inç’e kadar olan akıllı telefonlarla birlikte kullanılabiliyor. Ayarlanabilir kafa bandı ve yumuşak malzemesi, oyunculara her zaman en iyi konforu vaat ediyor. iOS ve Android cihazlarla uyumlu olan kablosuz kontrolcü ise, oyunlarda karakterleri ya da araçları kusursuz şekilde yönetmeye yardımcı oluyor. 2 adet AAA pille çalışan kontrolcü, 120 saate kadar oynama süresi sunuyor.

Kablosuz Gamepad   

iOS ve Android akıllı telefon ve tabletlerin yanı sıra PC ile de uyumlu olan SBS kablosuz gamepad, mobil cihazları adeta birer oyun konsoluna dönüştürüyor. Kablosuz menzili 10 metreye kadar çıkabilen ürünün şarj edilebilen dahili pili, 40 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Ürün, ergonomik yapısı ve mükemmel biçimde konumlandırılmış tuşları ile son derece konforlu bir kullanım sağlıyor.

Stereo Oyuncu Kulaklığı

Mobil cihazlarından oyun oynamayı ciddiye alan oyunseverler için geliştirilen SBS “DJ Game”, tasarımı ile ilk bakışta dikkat çekiyor. Kulağı tamamen kapatan kapsülleri ile oyunun seslerini izole bir biçimde aktaran kulaklık, 3,5 mm’lik girişi ile piyasadaki mobil cihazların büyük bir çoğunluğu ile birlikte kullanılabiliyor. 1,6 metre uzunluğundaki kablosu ile hareket özgürlüğü sağlayan ürünün dahili mikrofonu da bulunuyor.

Hafif Oyuncu Kulaklığı

3,5 mm’lik girişi ile birçok mobil cihazla uyumlu olan SBS “Light Game”, hafif yapısı ile kullanırken varlığını unutturuyor. Esnek mikrofonu ve kablo üzerinde yer alan ses kontrolleri ise kullanımda önemli bir kolaylık sağlıyor.

iOS İçin HDMI Kablo

2 metre uzunluğundaki HDMI kablo iPad ve iPhone’lardaki görüntüyü TV’ye aktarmayı sağlıyor. iOS 7 ve üzerini destekleyen ürün, 1080P çözünürlüğe kadar görüntüyü kayıpsız aktarabiliyor.

social position

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir