Hazır Web Paketleri

Hazır Web Tasarım Paketleri

Bilişim sektörünün getirdiği ve teknolojinin desteklediği yani nesil web tasarım ve pratik yazılımlar sektörde iyiden iyiye söz sahibi olmaya başlamıştır. Essehost.com olarak  müşterilerimizin bu yöndeki ihtiyaçlarını gidermek için maliyeti düşük kurulumu basit özel web tabanlı yazılımlar geliştirmekteyiz. Hız, güvenlik, iletişim ve teknoloji olarak en üst düzeyde performans sunan bu hazır yazılımlar şirketlerin maliyetleri azaltarak kısa vadede çok büyük faydalar sağlamaktadır.

Konusunda uzman ekibimiz yaptıkları kurum bazlı çalışmalarla firmalara özel projeler geliştirmekte ve yönetmektedir. Bilişim çağında sektörün getirdiği bu değerlerden faydalanan kurumlar yarıştıkları diğer firmalardan hep bir adım önde olma artısını kazanmaktadır.

Her türlü alt yapı ile entegre çalışabilen bu sistemler bütün olarak düşünüldüğünde çok kısa bir sürede çok büyük faydalar getirecek yapıdadır. Web tasarımı teknoloji çağının en büyük icatlarından biridir. Web tasarımı sayesinde kurum/marka veya bireyler ürünlerini ve markalarını diğer medya türlerine göre daha düşük bir maliyetle, daha fazla kişiye ulaştırabilmektedirler. Essehost.com olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve bütçelerine yönelik bir çok Hazır Web Tasarım Paketimiz bulunmaktadır. Kurulumu son derece zahmetsiz olan bu paketler birine sahip olmak ve internette markanızın reklamına yapmaya başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lütfen tıklayın.

Kurum/markalar, profesyonel web tasarımı  sayesinde ziyaretçilerinin isteklerine ve şikayetlerine daha kolay cevap verip, hatalarını düzeltebilmektedirler.  E-ticaret sistemleri  sayesinde tüketiciler istedikleri ürüne daha hızlı ve daha doğru biçimde ulaşabilmektedirler.

Web siteleri kullanım amaçları bakımından çok türlüdür.

Bunlar;
1-    Kurumsal Web Siteleri
2-    Kişisel/Şahıs Web Siteleri
3-    E-ticaret – Online Satış Web Siteleri
4-    Ürün Tanıtım Siteleri
5-    Portallar
6-    Forum Siteleri
7-    Sosyal Paylaşım Siteleri
8-    Haber Siteleri
9-    Bloglar
10-  Eğitim ve Paylaşım Siteleri..  v.b

Web siteleri kullanılan teknoloji açısındanda çok türlüdür.

Bunlar;
1-    Html/Statik Tabanlı Web Siteleri
2-    Flash Tabanlı Web Siteleri
3-    Micro Siteler(mobil site)
4-    WordPress Siteler
5-    Güncellenebilir/ Dinamik  Web Siteleri

Sizde profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız, lütfen tıklayınız.

Hazır Web Paketleri Talep Formu