Hosting & Domain Hizmetleri

EsseHost Domain & Hosting Hizmetleri

2003 yılında faaliyet göstermeye başlayan firmamız sektöründe edindiği tecrübe ve bilgi birikimini müşterileriyle paylaşarak, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Essehost.com, Esse Bilişim’in yaptığı  ar-ge çalışmalarıyla sektöründe yeni bir oluşum yaratmak adına faaliyete geçirdiği grup firmalarından biridir. Müşterilerine maksimum hizmet ulaştırmayı ilke edinen markamız kuruluşundan bugüne sektörde yer aldığı kısa süre içerisinde sahip olduğu genç ekibi ve tecrübeli yöneticileri ile özgün çalışmalar yaratarak kurumsal projelere imza atmaktadır.

Bilişim sektöründe,  Web Hosting, Domain Tescili, Hazır Web Paketleri, Dijital Pazarlama Paketleri  gibi hizmetler sunan Essehost.com, İstanbul merkez ofisinde yaklaşık 10 kişilik bir ekiple orta ve büyük ölçekli firmalara dijital teknoloji servisi vermektedir.

Geliştirdiğimiz yedekleme çözümleri, kartlı ödeme sistemleri, hosting hizmetleri, hosting kontrol mekanizmaları gibi yazılımları hem sizlerin kullanımına sunuyor, hem de diğer firmalara örnek ve öncü olarak onlara da yazılım hizmetleri sağlıyoruz. Ekibimizin geliştirdiği yüksek güvenlikli yazılımlarımız web hosting hizmetleri ile birleştiriyor, böylece sadece kendimize özel sistemlerle sizlere çok daha iyi hizmetler sunuyoruz.

Dinamik ve esnek çalışma kabiliyetine sahip kurumlar değişen iş süreçleri ve rekabet koşullarına hızlı adapte olurlar. Bilgi Teknolojileri kaynaklarının verimli kullanılması kurumların bu şekilde çalışabilmelerine olanak sağlar.

Essehost.com veri depolama maliyetlerinizi düşürmenin yanısıra dijital kanallarda gerekli güvenlik, arşivleme ve tanıtım hizmetleri ile dijital kaynakların en verimli bir şekilde yönetimini sağlayarak, bilgiye en kolay ve hızlı erişimi sağlamaya çalışmaktadır.

Hosting&Domain Talep Formu