Dijital Reklamcılık

Adbuzz Dijital Reklam Hizmetleri

2015 yılında hayata geçirdiğimiz “Adbuzz Dijital Reklam Yayınlana & Yönetim Platformu” sayesinde dilediğiniz bütçeyle, seçtiğiniz mecralarda hemen dijital reklamlarınızı yayınlamaya başlayabilirsiniz. Google ve Facebook gibi iki büyük dijital mecranın sertifikalı partneri olan ajansımız, deneyimli ekibi ve size özel müşteri temsilcileri ile reklamlarınızı en doğru mecra da, doğru hedef kitle ile buluşturuyor.

Her anını takip edip ölçümleyebildiğiniz kampanya süreçlerini yönetim ve analiz araçlarımızla raporlayarak reklamlarınızı optimize ediyoruz. Geri dönüşü yüksek dijital reklam planlaması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Reklam Briefi & Hizmet Talebi

Paylaşılan reklam briefi sayesinde ekibimiz gerekli araştırma ve analizleri yaparlar. Size en uygun reklam planın hazırlanması için gerekli çalışmalar tamamlandığında tarafınıza bilgilendirme geçilir.  Bunun yanı sıra dilerseniz reklam modelini direkt olarak bizden siz talep edebilirsiniz.

İhtiyaçlarının Belirlenmesi & Planlama

Markanızın ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen stratejilerle ekibimiz size özel çözümler üretir. Hangi mecralarda, hangi çalışmaların yapılması gerektiğini bilgilerinize sunar ve taleplerinizi göz önünde bulundurarak reklam seçeneklerini onayınıza sunar.

Sadece Kampanya Bilgisi Verin Reklam Planını Biz Yapalım

Siz kampanyanızın brief’ini verdiğinizde ekibimiz gereksinimiz olan tüm çalışmaların bir planını hazırlar. Bu çalışmalar dijital pazarlama, sosyal medya, kreatif tasarım, monitoring ve prodüksiyon başlıklarını içerir.

Bütçelerin Netleştirilmesi

Siz bütçenizi belirlersiniz. Adbuzz, bir yandan bütçenizi değerlendirir, diğer yandan ayırdığınız bütçeyi efektif şekilde kullanmaya yönelik reklam alternatiflerini onayınıza sunar.

Reklamların Yayınlanması

Onaylanan plan, uzman ekibimiz tarafından yayına alınır ve anlık olarak izlenir. Gerekli görüldüğünde anlık müdahaleler ile optimize edilir. Reklamlarınızın yayını ile ilgili müşteri temsilciniz tarafınıza sürekli olarak bilgi aktaracaktır.

Reklam Takibi ve Raporlama

Hedef dönüşümleri ayrıntılı izlediğiniz için isterseniz platform üzerinden reklam modeli değişikliği talep edebilirsiniz. Dijital reklamlarınızla ilgili performans dönüşümlerini ekibimizle işbirliği içinde sistem üzerinden yapabilirsiniz. Araçlarımız sayesinde her bir reklam kampanyanız ayrıntılı olarak raporlanır.

Dijital Reklamcılık Talep Formu