İçerik Yönetimi

CONTENT-G İçerik Pazarlama Ajansı

2017 yılında fikir olarak hayata geçen projemiz 2018 yılında www.contentg.com.tr alan adında yayına başlamıştır.  Günümüz marka ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştiren firmamız bu proje ile markaların dijital kanallarda ihtiyaç duyduğu her türlü video içeriği zahmetsiz ve düşük maliyetle üretmeyi taahhüt ediyor. Bunun yanında yine text ve statik içerik üretimi konusunda da butik çözümler üretiyor.

Deneyimli ekibimizle müşterilerimize sektörlerinde fark yaratacak amacına uygun içerikleri son derece pratik bir şekilde üretme gayretindeyiz. İçerik konusunda her türlü ihtiyacınızla ilgili bize ulaşabilirsiniz.

Video İçerik

Son yıllarda dijital kanallarda video tüketim oranları sürekli olarak yükseliyor. 2D animasyon, viral ve masa üstü hazırlanan kısa video içerikler özellikle sosyal medya mecralarında oldukça talep görüyor. Markalarda ürün ve hizmetlerini ön plana çıkarabilmek adına bu içerikleri daha sık kullanmaya başladı. Sizde sektörünüzde ses getirici ve aklıda kalıcı işler yapmak istiyorsanız bize ulaşın, size en uygun fikir ve maliyetlerle işinizi çözelim.

Seo  İçerikleri

Web sitenizin arama motorları ile konuşması ve daha anlaşılır hale gelmesi için gerekli analizler yapıldıktan sonra seo planına uygun içerikler üretilir. Tamamlayıcı unsurlar olarak nitelikli blog içeriklerinin ve basına servis edilecek bültenlerin istikrarlı bir şekilde hazırlanması gerekir. Ekibimiz seo ajansınızla iletişim halinde plana ve stratejilere uygun olarak içerik üretme konusunda uzmanlaşmıştır.

Web Sitesi İçerikleri

Web sitenizde bulunan içerikler tüketicinin ilk temas noktasıdır. Bu sebeple hitap edilen kitle ve bu kitleye uygun içerik dili geliştime son derece kritiktir. Sitenizin son kullanıcıya temas eden içeriklerinin yanında, browser ve arama motorları ile konuşmasıda teknik anlamda son derece kritiktir. Dijital mecralarda daha ulaşılabilir bir marka olamak istiyorsanız uzman ekibimiz bu konuda size destek olmak için bekliyor.

Sosyal Medya İçerikleri

Etkileşim arttırıcı içeriklerle, markanızı daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Markanızın hedeflerine ve tüketicinin ilgi alanlarına uygun içerikleri  sizler adına üretiyoruz. Sosyal medya mecralarının iç dinamiklerini de dikkate alarak ürettiğimiz içerikler sayesinde marka bilinirliğinizi ve ürün/hizmet tanıtımınıza katkı da bulunuyoruz.

Advertorial İçerik

Farklı mecralarda haber ve okuma değeri olan aynı zamanda marka bilinirliğine hitap edecek diğer taraftan dijital varlıklarınıza trafik yaratacak yaratıcı içeriklere ihtiyaç duyuyorsanız, deneyimli ekibimiz sizin briefinizi bekliyor. Markanızın içerik stratejisini sizin adınıza çalışıyor ve yönetiyoruz. Hazırlanın içeriğin hangi mecra da ne frekansta yayınlanacağı konusunda da destek alabiliyorsunuz.

İçerik Yönetimi Talep Formu